19 Temmuz 2020

Şahin Kırbıyık: 'Hürkuş gibi olmalıyız'

İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleştirilen 33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılan Kırbıyık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık, üretken olmak gerektiğini vurguladı. Kırbıyık'a eski bakanlardan Bülent Akarcalı tarafından teşekkür plaketi verildi

TÜRKİYE ve dünya genelinde tüketicilerin bilinçlenmesi, değişim rüzgarlarını ekonominin önemli simalarından takip edebilmesi amacıyla Lob'in Turkey tarafından organize edilen 33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapıldı.

33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'ne katılan ve oturumda konuşan Kırbıyık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık, üretkenliğin önemine vurgu yaptı. Kırbıyık, "Bizim finans kurumlarına aklımız pek yetmez. Tabi sizin gibi değerli insanlarla aynı çatı olmak bizim için güzel. Biz Anadolu'ya bakarız. Bizim Hürkuş gibi olmamız gerekiyor. Zamanında ilk uçağı yapan ve soyadını Atatürk'ün verdiği Hürkuş gibi üretken olmalıyız. Üretken olmadığımız zaman dışarıdan gelen her sermaye Türkiye'yi sömürür. Ancak üretken olursak o sermayeye biz katkıda bulunuruz, biz yönetiriz. Türk insanından bahsediyoruz, Türk insanı yönetilemez, Türk insanı yönetilmekten en çok nefret eden kitledir. Yapılması gereken, devletimizle ilgili bürokratik işlerin biraz daha hızlandırılması. Bende dört tane fabrika, bir tane otel var. Turizm sektörü durdu ama dört tane fabrika gayet güzel çalışıyor. Ben hiç bir zaman işçi arkadaşlarımı asgari ücretle işe başlatmam, dolgun ücret veririm. Eğer ucuz iş gücü istersen çok daha fazla para harcarsın" şeklinde konuştu.

33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'ne konuşmasıyla önemli bir katkı sağlayan Şahin Kırbıyık'a eski bakanlardan Bülent Akarcalı tarafından teşekkür plaketi verildi.

Diğer Haberler

Türkiye'nin ilk ekolojik ortaokulu!

Devamını Oku

Kırbıyık Kimya A.Ş. Lisanslı Anti bakteriyel Dezenfektan
Ürünleriyle Otellerin Yanında!

Devamını Oku

Kırbıyık Kimya A.Ş'ye Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ruhsatı

Devamını Oku

Dezenfektanlar
Hazır

Devamını Oku

Buklet Üretimi ve Dağıtımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Devamını Oku

Biz sözümüzü tuttuk. Kazanmasını bildiğimiz gibi paylaşmasını da bilelim.

Devamını Oku

Antalya'dan Türkiye'ye Üretimin Gücü

Haberin Devamı