Bizden Haberler ve Duyurular

Kırbıyık Kimya'daki en güncel gelişmeleri takip etmeye ne dersiniz? Bilgi almak için etkinlikleri, fuarları ve diğer tüm duyuruları takip edebilirsiniz.

30 Ekim 2020

Türkiye'nin ilk ekolojik ortaokulu!

Okulun, Türkiye’nin ilk ekolojik okulu olduğunu belirten Harun Şahin Kırbıyık ise eğitim için çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Eğitim için çalışmalar yapıyoruz. İlim irfan yurdu olan bir okul daha yapalım dedik ve burayı yaptık. Allah’ın izniyle kısa bir zamanda bitirip vatandaşlarımıza sunacağız” şeklinde konuştu.

19 Temmuz 2020

Şahin Kırbıyık: 'Hürkuş gibi olmalıyız

İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleştirilen 33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılan Kırbıyık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık, üretken olmak gerektiğini vurguladı. Kırbıyık'a eski bakanlardan Bülent Akarcalı tarafından teşekkür plaketi verildi

02 Temmuz 2020

Kırbıyık Kimya A.Ş. Lisanslı Anti bakteriyel Dezenfektan Ürünleriyle Otellerin Yanında!

Milli ve yerli üretim hamlesi ilkesi ile kurulan fabrikada ilgili bakanlıkların belirlediği kriterlere yönelik üretimlere başlandı. Tüm destinasyonlarında yer alan oteller ve turizm işletmecilerinin tamamına hitap eden ürün gamı ve kapasitesi göz dolduruyor.

22 Mayıs 2020

Kırbıyık Kimya A.Ş'ye Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ruhsatı.

Şahin Kırbıyık' Otellerin tüm dezenfektan ürünlerini üretiyoruz.

07 Temmuz 2015

Sn. Şahin Kırbıyık Fuar Ropörtajı

Sn. Şahin Kırbıyık’ın Bevex İçecek İhtisas Fuarı Fuar Özel Programı ile yaptığı röportaj. Keyifli seyirler dileriz.